Tešíme sa s vami

by

Dnes sme sa zoznámili s Maksáčmi zo ZŠ na Rajčianskej ulici v Bratislave. Odovzdali sme im za celoročný skvelý výkon diplomy a ceny. Viac fotografií zo škôl postupne zverejníme na stránke súťaže. &nbsp…(Read More)

Už ich vezú

by

Prvé auto s darčekmi a diplomami sme napratali do prasknutia. Ledva sme tam napchali aj šoféra 🙂 Najneskôr v pondelok by ste ich mali mať v školách. Veríme, že diplomy a ceny Vás potešia a budú pre Vás peknou spomienkou na rok s MAKSom…(Read More)

Tešíte sa na ceny?

by

Každý Maksáč, ktorý poslal odpovede aspoň v troch kolách súťaže, dostane okrem diplomu aj jednu alebo viac z týchto cien: výborná kreatívna hra, fľaša, ktorá sa vždy zíde, pero s LED svetlom a zelená zvýrazňovačka. Snažili sme sa vyberať tak…(Read More)

Každý Maksáč, ktorý poslal odpovede aspoň v troch kolách súťaže, dostane niektorý z týchto diplomov a k nemu spomienkový darček. Aké sme pripravili ceny prezradíme o pár dní. Sledujte stránku…(Read More)

Po 8. kole sme posledný raz v tomto školskom roku vyžrebovali súťažiacich, ktorým pošleme maksácky blok. Šťastie sa usmialo na týchto Maksáčov: Maks 5: Juraj Hrubizna, Silvia Hitzingerová, Matúš Málik, David Režňák, Ema Vargová Maks 6: Nina Sluková, Samuel Šandor a Matej Karpáč, Katarína…(Read More)