Napísali o súťaži

Paula, Maksáčka

Ďakujem za diplom a darčeky. Veľmi ma to potešilo, lebo mi to doručili presne na moje meniny, takže darček naviac.

M. Dományová, stará mama

Na MAKSovi sa mi páči, že úlohy sú prepojené so životom, spájajú sa s bežnými detskými aktivitami, sú aktuálne, moderné, pritom milé a zaujímavé. A hlavne – sú vyriešiteľné s použitím mentálnej vybavenosti príslušnej vekovej kategórie, trénujúc logiku, postreh a možno aj vtip riešiteľov 😉.

Adelka, Maksáčka

Matiku nemám až tak rada, ale MAKSa si vždy rada vyriešim.

Kvetoslava Wagnerová, ZŠ s MŠ na Sibírskej ul. v Bratislave

Počas svojho učiteľského života som riešila dve hlavné otázky: ako zlepšiť úspešnosť žiakov a ich vzťah k matematike. Objavila som MAKSa s krásnymi, hravými a vtipnými úlohami. Dodnes nebanujem, že som naň svojich žiakov nahovorila. Začali dosahovať veľmi pekné výsledky a nadchli sa pre matematiku. Zistili totiž, že s ňou môže byť aj zábava.

Iren Zajíčková, matka Maksáčky

Ďakujem, robíte výbornú prácu, úplne vidím, ako sa dcére pri premýšľaní nad úlohami rozhýbavajú tie lenivé mozgové bunky, lebo je prinútená LOGICKY PREMÝŠĽAŤ :-)). Ste výborní, dúfam, že vydržíte ešte veľa rokov, lebo mám ešte tretiu dcéru, ktorá má teraz 6.

Klárka a Andrej

Ďakujeme za krásne výhry, pero aj puzzle sú super. Hru hrám každý deň, aj s bratom. Budúci rok riešime ďalej.

Timotej Hajzuš a Stanislav Uličný, Maksáči

Držali sme sa až do posledného kola bez chyby, no maratón nám nevyšiel. Skúsime to na budúci rok.
Ďakujeme za super prepracovaný Maks.

Karin Jursová, Maksáčka

Z vašej súťaže mám pekné spomienky a určite sa s radosťou prihlásim aj na budúci rok.

odkazy MAKSÁČOV na stránke

Ďakujem Maksovi za krásne chvíle, síce niekedy ste ma potrápili ťažšími príkladmi, ale stálo to zato. Maksa budem odporúčať kamarátom a dúfam, že aj na budúci rok budú také skvelé úlohy. :)

Tento rok bol MAKS naozaj výborný.

Vďaka za super úlohy a nech vám ostanú aj do budúceho roka, keď budem ôsmak tak sa zasa pripojím tak ako aj minulý rok. :):):)

Neviem ako minulý ale tento rok bol MAKS super. Už sa neviem dočkať ďalšieho :)

diskusia o cenách

Podľa mňa sú ceny dobré, pretože keď sa kupuje hra, stojí aspoň 15 Eur a ten titul MAKSI... je super, lebo keď sa naň pozriete o 25 rokov, budete spomínať na MAKSa v dobrom. A ďakujem za ceny :-)

Mením názor na tie perá s baterkou sú zaujímavé ďakujeme :).

Zuzana Kernerová

Veľmi pekne Vám aj Vašim spolupracovníkom ďakujem aj v mene mojich súkromných :-) i školských detí za Maksíka, Maksa a iné súťaže.

Emília Mladá, rodič

Ďakujem Vám aj celému týmu Maksíka aj Maksa za Vašu snahu, tvorivosť a prácu, ktorú deťom venujete. Prajem Vám veľa zdaru v ďalšej činnosti.