Napísali o súťaži

Michal Balara

Ďakujem za diplom a cenu, a hlavne za množstvo zábavy, ktorú mi priniesla Vaša súťaž!

Natálka

Veľmi pekne ďakujem za krásne darčeky. Veľmi ma potešili. Určite sa prihlásim aj budúci rok, lebo MAKS bol super a veľmi sa mi páčil.

Jana

Ďakujeme pekne, nám sa súťaž MAKS veľmi páči a ďalší rok sa pridá aj Samkov brat. Od ktorého ročníka je súťaž Maksík? Kubo tento rok konci prvý ročník ZS a chcel by aj on počítať.

MaxiFrajerka VIKI

Dobrý deň, dnes som dostala diplom, fľašu a perá. Veľmi ma potešili. Ďakujem za super matematickú súťaž rada sa zapojím aj o rok.

Feďo

Pozdravujem Ľudku a Líviu (aj všetkých, vďaka ktorým funguje táto súťaž). Už sedem rokov počítam Maks-a. Niekedy sa mi darí, inokedy nie, ale aj tak sa vždy teším na nové úlohy. Ste skvelí...Ďakujem za zaujímavé príklady.

Martin Hollý

Rád by som sa vám všetkým poďakoval za to čo robíte pre naše deti. Je to pre nich obrovská príležitosť naučiť sa niečo nové zaujímavou formou, resp. overiť si získané vedomosti. A k tomu všetkému maximálne profesionálny prístup. Len tak ďalej!

Paula, Maksáčka
Ďakujem za diplom a darčeky. Veľmi ma to potešilo, lebo mi to doručili presne na moje meniny, takže darček naviac.


Daniela

Ďakujem krásne, bavilo ma riešiť úlohy MAKS, prajem Vám pekné leto.

M. Dományová, stará mama

Na MAKSovi sa mi páči, že úlohy sú prepojené so životom, spájajú sa s bežnými detskými aktivitami, sú aktuálne, moderné, pritom milé a zaujímavé. A hlavne – sú vyriešiteľné s použitím mentálnej vybavenosti príslušnej vekovej kategórie, trénujúc logiku, postreh a možno aj vtip riešiteľov 😉.

Adelka, Maksáčka

Matiku nemám až tak rada, ale MAKSa si vždy rada vyriešim.


Klárka a Andrej

Ďakujeme za krásne výhry, pero aj puzzle sú super. Hru hrám každý deň, aj s bratom. Budúci rok riešime ďalej.

Karin Jursová, Maksáčka

Z vašej súťaže mám pekné spomienky a určite sa s radosťou prihlásim aj na budúci rok.

Iren Zajíčková, matka Maksáčky

Ďakujem, robíte výbornú prácu, úplne vidím, ako sa dcére pri premýšľaní nad úlohami rozhýbavajú tie lenivé mozgové bunky, lebo je prinútená LOGICKY PREMÝŠĽAŤ :-)). Ste výborní, dúfam, že vydržíte ešte veľa rokov, lebo mám ešte tretiu dcéru, ktorá má teraz 6.

Timotej Hajzuš a Stanislav Uličný, Maksáči

Držali sme sa až do posledného kola bez chyby, no maratón nám nevyšiel. Skúsime to na budúci rok.
Ďakujeme za super prepracovaný Maks.

odkazy MAKSÁČOV na stránke

Ďakujem Maksovi za krásne chvíle, síce niekedy ste ma potrápili ťažšími príkladmi, ale stálo to zato. Maksa budem odporúčať kamarátom a dúfam, že aj na budúci rok budú také skvelé úlohy. :)

Tento rok bol MAKS naozaj výborný.

Vďaka za super úlohy a nech vám ostanú aj do budúceho roka, keď budem ôsmak tak sa zasa pripojím tak ako aj minulý rok. :):):)

Neviem ako minulý ale tento rok bol MAKS super. Už sa neviem dočkať ďalšieho :)

Emília Mladá, rodič

Ďakujem Vám aj celému týmu Maksíka aj Maksa za Vašu snahu, tvorivosť a prácu, ktorú deťom venujete. Prajem Vám veľa zdaru v ďalšej činnosti.

Zuzana Kernerová

Veľmi pekne Vám aj Vašim spolupracovníkom ďakujem aj v mene mojich súkromných :-) i školských detí za Maksíka, Maksa a iné súťaže.