Diplomy a ceny

Podľa pravidiel súťaže získali diplom a pero SÚŤAŽÍM S TALENTÍDOU všetci Maksáči, ktorí poslali svoje odpovede

MAKSiHviezda

Titulom a diplomom MAKSiHviezda sa hrdia Maksáči, ktorí sa v súťaži umiestnili medzi 15 % najlepších. Úspech v súťaži im okrem diplomu a pera pripomínajú aj pekné darčeky.

MAKSiHviezdy, ktoré patria medzi top 5 % najúspešnejších, získali skvelú hru Patchwork a zelený maksovský peračník. Ak súťažili vo dvojici, obaja získali hru Patchwork.

MAKSiHviezdy, ktoré sa svojím výsledkom zaradili medzi 5 až 15 % najúspešnejších, získali hru Patchwork. Ak súťažili vo dvojici, každý z dvojice dostal darček, ktorý sa zíde v škole či na dovolenke – powerbank.

MAKSiFrajer

Maksáči, ktorým sa nepodarilo zaradiť medzi 15 % najúspešnejších, ale v piatich kolách nestratili ani jediný bod, získali titul a diplom MAKSiFrajer. Spolu s diplomom získali powerbank. Ak súťažili vo dvojici, každý získal maksovský peračník.

MAKSiDiplom

Ocenenie za celoročnú snahu a pekný výkon patrí aj tým, ktorým sa nepodarilo skončiť medzi najlepšími. Všetci Maksáči, ktorí poslali odpovede aspoň v troch kolách súťaže, ale nezískali ani jeden z titulov, získali MAKSiDiplom a pero SÚŤAŽÍM S TALENTÍDOU.