Vstupujeme do 3. kola

by

Pekne sme sa rozbehli, druhé kolo ste zvládli veľmi úspešne. Vo Vstupe pre Maksáčov sa môžete pozrieť, koľko ste získali bodov a ako sa mali riešiť úlohy, ktoré sa vám nedarili. Vo Vstupe pre Maksáčov nájdete aj úlohy tretieho kola. Nezabudnite, že odpovedník…(Read More)

Kto dostane cenu?

by

V druhom žrebovaní sa šťastie usmialo na týchto Maksáčov: Maks 5: Hana Ondrušová, Nina Žigová, Maximilián Mrázik, Noémi Szighardt a dvojica Adriána Hanesová a Michaela Gombalová Maks 6: Barbora Vysoká, Samuel Kramár, Kristína Lacková, Matej Cigánik, Bohdan Babál Maks 7: Kristián Svatý, Tatiana…(Read More)

Výsledky 2. kola

by

Vaše výsledky a riešenia zverejníme v piatok 16. novembra, ale aby ste neumreli od zvedavosti, prezradíme aspoň správne odpovede…(Read More)

Prvé kolo máme úspešne za sebou, vo Vstupe pre Maksáčov sa môžete pozrieť, koľko ste získali bodov a ako sa mali riešiť úlohy, s ktorými ste sa potrápili. Vo Vstupe pre Maksáčov nájdete aj úlohy druhého kola. Nezabudnite, že odpovedník treba vyplni…(Read More)

Máme za sebou prvé tohtoročné žrebovanie a rozdávame prvé darčeky. Maksácky blok od nás dostanú: Maks 5: Zuzana Magurová, Katarína Vranová, Natália Rimská, Karolína Kogelová a dvojica Andrea Repiská a Ema Moravčíková Maks 6:Adela Filkászová, Gabriel Martvoň, Jakub Hreha, Tomáš Trojčák, D…(Read More)